Маркетолог • SMM • WEB-розробник

Як зробити свій сайт самому?

Як створити свій сайт - напевно, найбільш часто запитання практично у всього сучасного суспільства, підтвердженням тому є статистика запитів у пошукових системах. Величезна кількість різних сайтів намагаються відповісти на це питання, наводячи різні приклади і пояснення. Кожен з нас досить часто стикається з такими «інформативними сайтами», які так захоплююче розповідають про те, як самостійно зробити сайт з нуля.

Як безкоштовно зробити сайт самому - за і проти

  • Досить поширена і помилкова думка, що самостійно створити сайт досить просто і це не займе багато часу. Завдяки новим CMS-кам створення сайту може зайняти лічені хвилини, але ось його наповнення та оформлення дійсно якісним і корисним контентом, може розтягнутися на місяць, а іноді й роки.
  • Також не менш поширена думка, що для створення сайту може знадобитися сила-силенна часу і сил. Це все ж відносне твердження, створити сайт з нуля на joomla або wordpress - дуже просто, а от створити якийсь великий портал з «чистого листа», а ще й з купою PHP-скриптів - досить складно і цим вже повинен займатися не один фахівець.

Як би там не було, обидва твердження вірні в якійсь мірі. Але я хочу, щоб ви усвідомили найбільш важливий факт, що навчитися створювати сайти може навіть школяр, а от для того, щоб створювати гарні сайти, може знадобитися не тільки багато сил, але і знань, а для цього все ж доведеться вивчити доволі багато.

А для того, щоб набратися необхідних знань, доведеться перелопатити не один десяток ресурсів і книг, відвідати безліч різних семінарів і вебінарів. Після всього цього можливо ви почнете розуміти, як створити складний сайт за допомогою PHP і MySQL і можливо XML, а також як створювати якісні сайти за допомогою CMS. Після цього ви швидше за все, зможете створити свій сайт, викласти його в інтернет і тут ви зіткнетеся з проблемою його розкрутки та підняття його в ТОП пошукових систем.

Технології для самостійної розробки сайту

технології для самостійної розробки сайту

  1. HTML - це перше і найелементарніше з того, що ви повинні знати. Це основа практично будь-якого сайту.
  2. CSS - це мова, без якого вам не вдасться зробити якісний і привабливий дизайн для свого сайту.
  3. JavaScript - дозволить написати найрізноманітніші скрипти, які просто необхідні для сайту. Написання скриптів допоможе зробити сайт більш динамічним і функціональним.
  4. MySQL - це програмне забезпечення для роботи з різними базами даних, за допомогою мови запитів SQL. Без цього ніяк не обійтися при створенні серйозних сайтів.
  5. PHP - це найбільш популярна мова програмування. Завдяки їй можна писати різні скрипти для реєстрації та авторизації відвідувачів на сайті, створювати і оптимізувати пошук на сайті, написати персональну платформу CMS і т.д.
  6. XML - це остання частина, котра, відверто кажучи, не має ніякого прямого відношення до створення сайту. Але не варто виключати її з необхідних для вивчення мов, так як її корисність, рівно, як і сфера застосування, дуже велика.

Ось власне і все. Але задумайтеся, чи потрібно це все вам. Далеко не факт, що навіть після того, як ви вивчите все вище перелічене, ваш сайт вийде якісним і функціональним. Тому пропоную вам замовити сайт у моєї команди, котра вже протягом багатьох років займається розробкою та складанням сайтів. Пропоную Вам високоякісне просування і створення ваших сайтів. Моя команда дизайнерів вирішить будь-які проблеми при створенні унікального і продаючого дизайну.

Задумайтесь, а чи дійсно створення сайту з нуля самостійно настільки вже безкоштовне заняття? Той час, який безсумнівно буде витрачено на вивчення всіх необхідних мов програмування, міг бути використаним на отримання прибутку і спілкування з новими клієнтами. Замовляйте сайт у професіоналів і ваші витрати окупляться в найкоротші терміни.