Маркетолог • SMM • WEB-розробник

З 1 листопада Google знизить в пошуковій видачі сайти з повноекранною рекламою додатків


З 1 листопада 2015 Google стане знижувати в пошуковій видачі сайти, які при переході на них показують користувачеві повноекранний банер з проханням встановити додаток. Про це компанія повідомила в своєму офіційному блозі.

Цю ініціативу в компанії пояснили бажанням допомогти користувачам швидше знайти потрібну інформацію. «Коли справа доходить до пошуку на мобільних пристроях, користувачі повинні отримувати найбільш релевантні відповіді, незалежно від того, де вони знаходяться - у додатку або на сайті. Наш аналіз показує, що повноекранні банери з інформацією про програму можуть бути неприємні для користувачів, так як вони приховують більшу частину контенту».

З 1 вересня вебмайстри можуть перевірити свої сайти на відповідність новим вимогам за допомогою тесту від Google. Зміни стосуються тільки банерів-прохань встановити програми і не поширюються на рекламу.

Google не вперше змінює умови видачі сайтів для мобільних пристроїв на користь сторінок, які відповідають певним критеріям. З квітня 2015 перевага при пошуку з мобільних пристроїв віддається сайтам, які мають мобільну версію (це зміна також відома як «Mobilegeddon»)