Маркетолог • SMM • WEB-розробник

4 способи створити креативну сторінку 404

Ми всі бачили цю жахливу сторінку, коли клікали по битому посиланню. Можливо, модератори забули прибрати її, коли видаляли статтю в блозі, або ж оновили сайт і зайвий символ потрапив в URL.

У будь якому разі сторінка 404 не викликає у нас позитивних емоцій. В ідеалі, ми всі хочемо, щоб сайт був правильно облінкований і був практичним, але трапляється різне. Зрештою ми можемо використовувати це на благо. У нас може і не вийде побудувати лояльну аудиторію, але здивувати своїх потенційних клієнтів цілком можна.

1. Гумор

Всі з нас дивилися смішне відео на YouTube, так чому не використовувати відомих героїв для сторінки 404. Вони вже встигли завоювати любов користувачів, а значить знизити «градус кипіння» у користувача точно вийде. Ще один відмінний спосіб - використання мультяшних героїв або забавних персонажів. Навіть якщо користувач незадоволений, гумористичні персонажі з легкістю знімуть напругу.

404-page-design-3

2. Розваги

Інша тактика передбачає розваги. Коли користувач потрапляє на такий сайт, він на хвилину забуває, що потрапив на сторінку 404. Він також може трохи розслабитися і відволіктися. Але не варто забувати, що розвага не повинно забирати багато часу.

birds2

3. Майстерність

Деякі можуть підкреслити креативність і майстерність. Наприклад, використання незвичайних заголовків або кольорів говорить про високу майстерність дизайнера. Вдале поєднання відтінків, стилю та інших компонентів може вигідно презентувати вас як гарного фахівця. Або ж ви можете використовувати талісман компанії, якщо такий є. Альтернативою можуть стати інші брендові елементи, які асоціюються з вашою діяльністю.

кумедна сторінка 404 на сайті із продажу одягу

4. Практичність

Це дуже важливо при створенні сторінки 404. Не варто кидати користувача, він потрапив сюди, оскільки щось зламалося. Надайте йому всі необхідні інструменти, щоб він зміг вибратися. Це може мати на увазі всілякі опції і, звичайно ж, посилання на головну сторінку.

best-404-error-page-examples-17-764x1024

Завжди є можливість виправити становище. Не пошкодуйте час і приділіть його, щоб створити креативну сторінку 404. Це дозволить вам не втратити як мінімум ще одного потенційного клієнта. Крім того, це ще один внесок у створення популярного бренду.